Tanie strony internetowe Radom

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Tanie strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy niedrogie strony internetowe to obecnie właściwy wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest tak oczywista. Po pierwsze kwestię tanich stron internetowych powinno się przeanalizować w wielu płaszczyznach. Pierwsza sprawa to zdefiniowanie pojęcia budżetowe strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w temacie projektowania mało kosztownych stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednych tania strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to znacznie większy rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak możemy zobaczyć rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można jasno i dokładnie napisać czym są niedrogie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając oferty firm w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy projektują strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybraną przez nas frazę strony internetowe Radom żeby dowiedzieć się na jakie oferty wykonania strony internetowej możemy liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie stworzenia strony internetowej dostaniem jasny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka firm z dalszych wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to się kształtuje też u tańszych wykonawców, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na zaprojektowanie strony internetowej to trzeba zrobić ich zestawienie. Zestawienie powinno zawierać koszt zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zaprojektowania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się tylko ceną zaprojektowania strony internetowej, porównanie ofert będzie mało miarodajne. Zwyczajowo oferty wykonania strony internetowej za 500 zł będą oparte o darmowe CMS i darmowe szablony graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na promocję w Internecie. Po pierwsze otrzymamy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zbudowana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na wykonanie strony internetowej, która będzie miała unikalny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Tego typy strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość