Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:34

Dzień dobry. Od dłuższego okresu interesuję się rynkami walutowymi i robieniem inwestycji na rynku Forex. Robię na nich transakcję od kilku lat. Nie jestem jakimś wytrawnym graczem, lecz przez lata nabyłem pewną wiedzę, która daj mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były słabe. Przeważnie traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Podczas tych lat nauczyłem się poprawne odczytywać wykresy i poprzez to moje inwestycje dawały minimalny dochód. Kłopotem było trafne i szybkie określenie przyszłego trendu i właściwej pary walut, którą należy wybrać. Nie wystarczy analizować kilku par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy niezbędna jest szersza analiza. Tego typu dla człowieka jest czasochłonna i nierzadko przegapiłem dobry moment zainwestowania na rynku Forex. Tak, więc zacząłem szukać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich sporo, lecz najskuteczniejszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim firma 4M International , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które bardzo ułatwią inwestowanie na rynku Forex. Ich oferta jest podzielona na dwie grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory oraz roboty na platformę Meta Trader 4. Inny typ produktów to różnego rodzaje subskrypcję do narzędzi, które w znacznym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najskuteczniejsze z nich to 4M Analytics, które pokazuje siły 8 najważniejszych walut, oraz moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Używając je, zawsze mamy wiedzę kiedy można wykonać korzystną i zyskowną inwestycję na rynku Forex. To co mi zajęło wiele lat testów jest dzisiaj dostępne dla wszystkich. Wykorzystując te narzędzia wykonywane przeze mnie są znacznie bardziej dochodowe. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samemu wykonywać analizy 28 wykresów i rozważać, która waluta będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics wykonuje to za mnie. A co najważniejsze, wyliczenia wykonuje maszyna, która nie ma emocji. Poprzez to wyliczenia są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej trafne. Także w przypadku maszyny eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek robi podczas skomplikowanych wyliczeń. Zwłaszcza jak przeprowadza pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej sugeruje sprawdzić te rozwiązania. Sam ocenisz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości