Pomysl na zabawe integracyjna dla korporacji

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Pomysl na zabawe integracyjna dla korporacji

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:32

Witam, od pewnego okresu pracuje w średniej wielkości korporacji. I musiał nadejść ten dzień, że zostałem poproszony, aby przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem trochę w Internecie i przyznam, iż jest sporo możliwości tego rodzaju zabaw. Na samym początku zwróciłem uwagę, że na wszystkich stronach internetowych podkreślają istotność dogodnego przewozu osób. Podpowiadają aby dokonać wynajem busa, gdyż ten rodzaj transportu jest o wiele bardziej komfortowy niż tradycyjny autobus. Myśląc nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania imprezy firmowej to niezły pomysł. Idąc za ciosem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod sloganem wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl była ta strona WWW. Oferują wypasionego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej [img]http://mtbus.pl/zdjecia/14979683873.jpg[/img] i myślę, że taki transport przypadnie kolegą do gustu. Posiadam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie droższy od wynajmu autobusa? Lecz z drugiej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wybór busa do przewozu osób Warszawa - Kraków jest jak najbardziej uzasadniony. Myślałem jeszcze o pociągu. Ale trasa Warszawa - Gdańsk jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna kwestia to nocleg. Czy warto zarezerwować hotel w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj mają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie. Natomiast jak zarezerwujemy nocleg poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości