Dobry gabinet masażu w Warszawie

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Dobry gabinet masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:51

Witam wszystkich na forum. Mam kłopot z kręgosłupem i szukam sprawdzonego salonu masażu w Warszawie, który oferuje masaż leczniczy. Posiadam siedzący tryb pracy, który znacząco obciąża kręgi. Niedawno byłem też z tym u doktora w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i brak problemów z kręgosłupem, albo znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu schorzeniu. Z pracy nie mogę zrezygnować, więc zostaje mi tylko salon masażu w Warszawie. Czy jesteście w stanie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest sporo, ale pewnie tylko wybrane mają w swojej ofercie masaże lecznice na odpowiednim poziomie.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Sprawdzony salon masażu w mieście Warszawa

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Część. Zdaje sobie sprawę dokładnie jaki masz kłopot. Tak samo miałem problemy z kręgosłupem i musiałem skorzystać z usług salonów masaży. Dobry salon masażu - Warszawa to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę sprawdzeni masażyści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja przeważnie decyduje się na masaż leczniczy, który wg mnie najkorzystniej wpływa na problemy dotyczące mojego kręgosłupa. Także ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do innych salonów w Warszawie. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może siłownia lub kupno jakieś bieżni do mieszkania? To także pomaga.

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości