Wspomnienia, jakie udokumentuje fotograf dziecięcy

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Wspomnienia, jakie udokumentuje fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:58

Cześć. Niedawno urodziłam pierwsze dziecko. To śliczny chłopczyk, jaki jest zdrowy oraz ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem niesłychanie szczęśliwi, w takim razie pomyśleliśmy o upamiętnieniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące i jest grzeczny, wobec tego myślę, że nie byłoby kłopotu w czasie sesji. Niemniej jednak zastanawiam się czy to należyty pomysł, a może po prostu mój wymysł? Cz ktoś wykorzystywał z takich usług u fotografa? Ciekawi mnie też jak przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Wspomnienia, które uchwyci fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Hej. My jesteśmy dopiero co po takiej sesji. Odbywała się ona w poniedziałek. Moja córeczka ma trzy miesiące i jest czasem kapryśna, niemniej jednak daliśmy poradę. Sesja przebiegła bez pośpiechu, ponieważ fotograf dziecięcy http://www.elefantti.pl był nadzwyczaj wyrozumiały. Znalazł się, w następstwie tego czas na karmienie oraz przewijanie. Spędziliśmy razem trzy godziny i nie żałuję. Zdjęć jeszcze nie widziałam, jednak myślę, że wyjdą niezwykle fajnie. Polecam Ci skorzystanie z takiej oferty, gdyż tak jak zauważyłaś pozwoli to uwiecznić niezwykle ważne i ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości