Wideodomofony - jaki kupić?

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - jaki kupić?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Dzień dobry. Niezadługo muszę kupić domofon, który umieszczę w swoim nowym mieszkaniu. Ciągle zastanawiam się niemniej jednak czy postawić na sztampowy domofon czy prawidłowiej wybrać wideodomofon. Nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy, lecz równocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę dzieci, jakie nieraz podnoszą domofon i wpuszczają gości, skutkiem tego prawdopodobnie prawidłowiej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://biozamrazarki.pl/?p=106 ? Nie jestem jednakże pewny czy to ma sens. Proszę o pomoc osoby mające takie wideodomofony.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - jak zakupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:38

Dzień dobry. Niedawno sama stałam przed wyborem zakupu domofonu oraz też nie wiedziałam co wybrać. Zdecydowaliśmy jednakże wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o wiele korzystniejszy. Po pierwsze takie urządzenia nie kosztują dużo więcej aniżeli zwykłe domofony, a jakkolwiek odpowiedniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez wiele lat. Dla nas najważniejsze jest, że widzimy kto dzwoni, więc dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj rzetelnego oraz dobrego modelu, a nie powinieneś żałować własnego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości