Wyspy handlowe - praca

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Wyspy handlowe - praca

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Otrzymałam niedawno ofertę, która dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te wyspy handlowe https://specprodent.pl/index.php/2022/08/16/kurs-miesnie-dna-miednicy-przez-siec-on-line-czy-warto-sie-na-niego-zarejestrowac/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, ponieważ zastanawiam się czy to należyte miejsce dla mnie. Lubię poznawać innowacyjnych ludzi i proponować im dany towar. Posiadam też ogromne doświadczenie w tej dyscyplinie. Mimo to wyspa to nie to samo co normalny punkt sprzedaży. Ciągle zastanawiam się, w takim razie czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odpowiedź.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Wyspy handlowe - praca

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Cześć. Praca na wyspie handlowej prawie nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Istotnie masz mniej miejsca, w następstwie tego siedzisz lub stoisz, jakkolwiek możesz też urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, w następstwie tego bardzo męczące. Oprócz tego nie musisz biegać po całym punkcie sprzedaży i odwieszać ciuchów oraz sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz na ogół kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeżeli lubisz ludzi to dobrze bowiem zazwyczaj koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niezmiernie dużo osób. Osobiście pracuje na wyspie i nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości