Opiekunka osób starszych - czy mogę nią pozostać?

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Opiekunka osób starszych - czy mogę nią pozostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 12:42

Cześć, niedawno spotkałam się z propozycją pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W internecie jest bardzo dużo propozycji takiej posady, skutkiem tego też zastanawiam się czy ktokolwiek skorzystał z takiej oferty. Zastanawiam się czy w ogóle nadaję się do praktykowania takiego zawodu oraz co jest wymagane? Jestem kobietą pilną i czułą niemniej jednak czy taka praca jest dla mnie? Spotykałam się z opiniami, że można sporo zarobić oraz zdobyć doświadczenie. Będę wdzięczna za każdą pomoc oraz rzetelne opinie osób, jakie opiekowały się staruszkami w Niemczech.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Opiekunka osób starszych - czy mogę nią pozostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 13:04

Hej. To prawda, że jako opiekunka można zarobić nawet istotne pieniądze. Jeżeli skorzystasz z oferty przetestowanej firmy nie powinnaś bać się, że ktoś Cię natnie. Sama już kilka razy współpracowałam z takimi agencjami i jestem w pełni zadowolona jako opiekunka osób starszych. Rzecz jasna jeśli posiadasz doświadczenie będzie Ci łatwiej uzyskać taką posadę. Musisz znać się na opiece i pielęgnacji ludzi starszych. Niemniej jednak sama praca nie jest skomplikowana oraz przynosi wiele radości. Mam cichą nadzieję, że chociaż odrobinę pomogłam.

podobne tematy:

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości