Które rozwiązanie będzie korzystniejsze?

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które rozwiązanie będzie korzystniejsze?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:23

Dzień dobry. Chcę otworzyć mały biznes. Myślę o otworzeniu sklepu w centrum handlowym. Mam do wyboru dwa warianty. Mogę wydzierżawić lokal lub kupić wyspę handlową tego rodzaju: https://expertwpc.pl pośrodku pasażu handlowego. Dla lepszego zobrazowania meritum sprawy dodałem zdjęcie, które prezentuje wybrany przez mnie produkt:. Czynsz za wynajęcie powierzchni pod taką wyspę jest o wiele niższy niż dzierżawa lokalu handlowego. Tak, więc to drugie rozwiązanie jest mi bliższa. Natomiast mam wątpliwość czy nie zostanie to odebrane jako nie atrakcyjne dla potencjalnego konsumenta. Co wy o tym sądzicie jako klienci.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 23 maja 2022, 8:09 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które z rozwiązań będzie lepsze?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Dzień dobry. Obydwa rozwiązania posiadają swoje zalety i wady. Po pierwsze miesięczny koszt wynajmu. Sam napisałeś, że wyspa handlowa będzie o wiele tańsza w utrzymaniu. Lecz takie rozwiązanie nie sprawdzi się dla każdego biznesu. Idealnie sprawdzi się do sprzedaży telefonów komórkowych czy innych małych rzeczy. Ale w przypadku większości branż będzie to chybione rozwiązanie. Kupujący preferują komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś załatwić na szybko. Tak, więc doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa jest najlepszym dla ciebie wyjściem. Należy też zastanowić się nad rozwojem firmy w przyszłości.

podobne tematy:

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości