Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Witajcie. Myślę nad utworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem dźwigów towarowych. Mam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. Wcześniej nawet pracowałem w firmach o takim samym profilu działalności: https://e-position.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-mozna-w-niej-zrealizowac-przyjecie-oraz-czy-jak-prezentuja-sie-sumy-za-takie-uslugi , które z powodzeniem wykonywały wdrożenia wind towarowych na polskim rynku. Natomiast od tamtego okresu upłynęło już dużo czasu i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju windy w naszym kraju. Czy ktoś z was posiada może doświadczenie w tej branży i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy taki biznes może się powieść?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:59

Cześć. W moim mniemaniu zabierasz się źle do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która oferuje dźwigi towarowe to nieco za mało aby na tej podstawie otwierać własną działalność związaną z montażem wind towarowych. Należy na starcie zrobić dobry biznes plan, który będzie opierał się na rzeczywistych założeniach. Powinieneś ustalić popyt na platformy towarowe oraz czym twoja firma może zachęcić klientów do swojej oferty. Musisz mieć na uwadze, że większość przedsiębiorstw w tej branży ma stałych klientów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zamontowanych urządzeń. Kolejna kwestia to forma promocji oferowanych produktów i sposób na pozyskanie zleceń. Dźwigi towarowe nie należą do tanich i będzie ciężko przekonać kontrahentów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości