Jak jestem w stanie wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa?

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Jak jestem w stanie wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Cześć. Mam pytanie do znawców tematu - odnośnie pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym żeby moja strona WWW znalazła się na początku wyników na hasło wideodomofony Warszawa. Próbowałem samodzielnie coś z tym zrobić ale efekt moich działań jest mizerny. Nie byłem w stanie wprowadzić strony do pierwszej 20 rezultatów wyszukań. Natomiast jak porównuje konkurencyjne strony to mają mniej treści i przeważnie posiadają gorszą grafikę. Co mogę zrobić aby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób jestem w stanie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe wideodomofony w Warszawie?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Cześć. Jak chcesz żeby twoja strona internetowa była na samej górze w rezultatach wyszukiwarki to musisz poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa konstrukcja strony internetowej. Druga sprawa to właściwe odnośniki, które kierują do pozycjonowanej witryny internetowej. U ciebie te dwa elementy są do poprawy. Na początku powinieneś uzupełnić stronę o wartościową treść, która zawiera pozycjonowane frazy. Należy je wytłuścić dla robotów. Następna kwestia to odpowiednie linkowanie wewnątrz strony. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jak chodzi o pozyskiwanie odnośników to należy skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. Na twojej stronie dominują wyłącznie katalogi, co jest dużym błędem. Pozyskuj linki z portalów internetowych, które posiadają organiczny ruch. Odpowiednie są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się polepszą.

podobne tematy:

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości