Czy to odpowiednia reklama dla zakładu krawieckiego?

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Czy to odpowiednia reklama dla zakładu krawieckiego?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:50

Witam was. Jakiś czas temu otrzymałem maila z propozycją dodania swojej strony do spisu branżowego firm: https://turystyka4you.pl/2022/07/13/zwirownia-konin-gdzie-korzystnie-jest-zdobyc-tanio-i-w-odpowiedniej-cenie-surowce-do-wykonczenia-placu-przy-willi - promocja jest za darmo. Oczywiście można nabyć opcje dodatkowe, które dają możliwość promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie jest związane z tym czy taki rodzaj promocji w ogóle coś daje? Większość ludzi poszukuje firm w wyszukiwarkach internetowych. A jaką drogą są w stanie trafić na moją firmę na takim serwisie internetowym?

podobne tematy:
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to dobra forma promocji dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Cześć. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci reklama jest potrzebna. Bo z kontekstu wypowiedzi wynika, że nie. Jeśli tak sądzisz to będziesz miał problem z utrzymaniem się w branży. Konkurencja jest spora i wystarczy wejść na podaną przez ciebie witrynę internetową aby to sprawdzić. Jeśli możesz umieścić za friko tam swoją stronę to dlaczego tego nie zrobić. Masz rację, że internauci poszukują w Internecie firm i właśnie dlatego warto umieścić na takich serwisach swoją reklamę. Takie portale są bardzo często bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych klientów. Więc posiadasz już odpowiedź jak internauci odnajdują twoją firmę na takiej stronie. Inną kwestią jest czy warto płacić za ekstra opcje. Przeważnie: nie.

podobne tematy:

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości