Czy warto robić unikalny opis dla firmy na tego typu stronach?

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
krzysiekwolski

Czy warto robić unikalny opis dla firmy na tego typu stronach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:20

Dzień dobry, od niedawna zabrałem się za promowanie swojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Jako młody pozycjoner mam sporo pytań i wątpliwości. Najistotniejsze pytanie to skąd brać linki do promowanej strony internetowej. Wiem, że w Internecie jest dużo materiałów z zakresu pozycjonowania stron, ale mało jest tam przykładów. Inna sprawa to w jaki sposób odróżnić czy odnośnik jest dobry czy nie? Oraz 3 pytanie, czy umieszczając wpis do tego rodzaju stron http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd trzeba pisać unikalne teksty? Dużo mi z tym czasu schodzi aby zredagować do każdego serwisu unikalny opis, więc pomyślałem że będę dodawał wszędzie ten sam. Nie mam pojęcia czy właściwie robię?

podobne tematy:
lukaszgos

Czy jest sens przygotowywać unikalny opis dla firmy na tego typu stronach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:24

Dzień dobry. Każdy z nas się uczył, dlatego odpowiem na twoje pytania. To oczywiste, że nikt nie poda ci listy stron, gdzie możesz dodać swój odnośnik. Upubliczniona lista po krótkim czasie jest już zaspamowana i szkoda czasu na dodawanie linków. Odnośniki jesteś w stanie pozyskać z różnego rodzaju katalogów, ogólnodostępnych platform umożliwiających prowadzenie bloga i innych portali. Dobry odnośnik to taki, który ciężko zdobyć. Jeśli widzisz tysiące odnośników do innych witryn to tego rodzaju miejsce należy odpuścić. Jeśli chodzi o tworzenie unikalnych tekstów to trzeba na to przeznaczyć swój czas. Tego rodzaju odnośniki łatwiej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.