Poszukiwany sprawdzony ślusarz do bramy wjazdowej

Chcesz się czymś podzielić z nami - pisz śmiało.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukiwany sprawdzony ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Cześć, posiadam bramę wjazdową do domu. Została ona montowana jakiś okres temu i wszystko działało w porządku. Dopiero po kilku sezonach się ona zniżyła i zaczęły pojawiać się kłopoty z jej otwieraniem. Posiadałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i skasowali gotówkę. Brama funkcjonowała dobrze przez kilka miesięcy i kłopot znowu wystąpił. Obecnie znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś sprawdzone firmy z tej strony?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje dobrego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:55

Dzień dobry, miałem identyczny problem do domu. Nie chcę Cię denerwować, lecz naprawa tego nie jest banalną rzeczą. Jeśli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie obsadzili to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Druga kwestia to odpowiednia wysokość wózków, po których skrzydło bramy się przemieszcza. Brama winna posiadać zapas luzu od kostki brukowej. Mniej więcej 9 cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te kwestie będą dobrze wykonane to nie będzie problemów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jak pytasz o ślusarzy z tego portalu internetowego to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:

Wróć do „Frywolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości